Mikrofiber Genel Temizlik Bezi 40*40 Ölçülerdedir,

Dökme bez değildir,

Kendi ürünümüzdür,Karton ve poşet askılıdır.

Aracınızda,evinizde,odanızda ve hertürlü işlerinizde
Kullanabileceğiniz Kaliteli Bezdir,
Askılı poşetlidir,Benzin istasyonları,market ve oto yıkamalarda satışa sunabilirsiniz


Micro Fiber Cam Bezi üstün mikrofiber teknolojisi sayesinde yağı, suyu ve kiri sıradan ürünlere göre yüzeye 100 kat daha fazla temas ederek hızlı, kolay ve mükemmel temizlik sağlar.

Arabanızda Evinizde, ofisinizde ve istediğiniz her yerde ve her alanda kullanabileceğiniz bu nano teknolojik ürünü ayrıca aracınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

Micro Fiber Cam Bezi.

Her pakette bir adet mevcuttur.

Çift taraflı kullanılabilir.

Nano teknolojidir.

Deterjana gerek duymaz.

Bu model özellikle genel temizlik için uygundur.

Büyükçe olduğundan her ele uygundur.

Cam silmenin ve toz almanın bu kadar kolay olabileceğine inanmayacaksınız.

 

Ürün Boyutları

40 x 40 cm.


Toptan Satışlarımız için iletişime geçiniz..


Profesyonel Üretim


Ürünlerimiz %100 Microfiber iplikten üretilmekte olup dünya norm ve standartlarına uygundur. Mikrofiber, Hipoalerjenik'dir, böylece alerjisi olanlarda sorun yaratmaz. Mikrofiber, Elektrostatik'dir, tozları emer, suyla birlikte bırakır,kolay temizlenir. 


Mikrofiber, Süperemici dir, ağırlığının 7 katı kadar suyu içine hapseder. Mikrofiber, diğer temizlik ürünlerinden 3 kat daha hızlı kurur. Mikrofiber, sabun ve deterjan kullanımı gerektirmediğinden çevre ile dosttur


En Kaliteli Malzemeler 


Kaygan ve yumuşak yapısıyla son derece estetik bir görüntüye sahiptir. Defalarca yıkandığında bile ilk günkü parlaklığını muhafaza eder. Özel üretim teknikleri ile üretilmesi sayesinde, ipeksi bir dokunuş ve göz alıcı bir parlaklığa sahiptir. 


Piyasada bulunan ürünlerin çoğundan üstün teknolojide üretilmiştir. İz, tüy, hav bırakmaz. Mikrofiber dokuludur. Çizmeden lekesiz kolay temizlik sağlar. İpekten daha yumuşak bir dokuya sahiptir Her türlü hassas yüzeyde kullanılabilir. Kiri yada tozu mıknatıs gibi içine çekerek hapseder.


Kusursuz Temizlik Sağlar


Kimyasal gerektirmeden hijyen sağladığı için hem sağlığınıza hem bütçenize dosttur. Mikrofiber, diğer temizlik ürünlerinden 10 KAT DAHA ETKİLİDİR. Tüm yüzeylerdeki her türlü kiri kolayca temizler, uzun ömürlüdür. Mikrofiber, iz bırakmadan ve aşındırmadan temizler 


Islak ve kuru tüm yüzeylerde mükemmel temizlik saglar. Mikrofiber dokusu sayesinde kir ve toz parçacıklarını hapsederek deterjan kullanmadan ideal temizlik saglar. Zor kirleri kolayca cıkarır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Mikrofiber Genel Temizlik Bezi 40*40 - Ambalajlı

  • Ürün Kodu: OMB-4040
  • Stok Ve Fiyat İçin Bizi Arayınız
    0262 229 29 49

Mevcut Seçenekler:

Benzer Ürünler

Etiketler: Mikrofiber Genel Temizlik Bezi 40*40, temizlik bezi, toptan bez, Mikrofiber Kaporta Bezi 50*70, Mikrofiber bez, Mikrofiber kaporta, Mikrofiber temizlik bezi, Mikrofiber toptan, Mikrofiber bez fiyatları, oto yıkama bezi, Toptan Bez fiyatları, Kaliteli bez, dökme bez, güderi bezler, araba bezi, genel temizlik bezi,